Funkce a materiál trička Gobi

Spojili jsme ty nejlepší vlastnosti do jednoho funkčního trička pod košili.

„Tričko Gobi vám dodá jistotu“

Tričko pod košili Gobi je vybaveno integrovanými vysoce funkčními podpažními díly z nepropustného materiálu, které zabraňují průniku potu se 100% účinností. Díky tomu, že je nepropustný díl vytvořen z jednoho kusu, nemůže pot proniknout žádným švem. Za to, že Gobi v podpaží nepropotíte, ručíme. Speciální materiál trika v kombinaci s nepropustnými díly navíc výrazně přispívá k blokování zápachu. Vaše košile bude svěží a bez viditelných známek potu i na konci dlouhého dne. Triko Gobi chrání vaše oblečení i od trvalých žlutých skvrn způsobených nadměrným pocením.

Pánské Gobi

V roce 2017 jsme navrhli a vyrobili první triko Gobi v bílém provedení. Od té doby jsme triko neustále zdokonovali až do dnešní podoby. Navíc jsme přidali dvě nové barvy. Černou a neviditelnou tělovou.

Nepropustí pot

I při nadměrném pocení budete v suchu.

MicroModal

Materiál 2x jemnější než 100% bavlna.

Slimfit

Vždy skvěle padne, nikde neodstává a drží na svém místě.

Nepropustí zápach

I na konci dne budete svěží

Výstřih do V

Triko Gobi není vidět při rozhalence.

Prodloužený design

Zůstane vždy zastrčené, ať se děje cokoliv.

Dámské Gobi

V roce 2019 jsme navrhli a vyrobili dámské tričko pod košili Gobi. Má veškeré vlastnosti trika pánského a zatím je k dostání v bílém a tělovém provedení. 

Nepropustí pot

I při nadměrném pocení budete v suchu.

MicroModal

Materiál 2x jemnější než 100% bavlna.

Slimfit

Vždy skvěle padne, nikde neodstává a drží na svém místě.

Nepropustí zápach

I na konci dne budete svěží

Výstřih do U

Hluboký výstřih do U vám dává možnost rozepnout až 2 knoflíky u košile.

Prodloužený design

Zůstane vždy zastrčené, ať se děje cokoliv.

Materiál: MicroModal s příměsí stříbra

Extrémně pohodlný a pružný materiál je dvakrát jemnější než stoprocentní bavlna. Jeho základ tvoří  MicroModal (95 %), přírodní materiál vyrobený z celulózy buku. Kombinuje nejlepší charakteristiky bavlny s jemností hedvábí, je na dotek velmi hebký, prodyšný a dokonale odvádějící vlhkost. MicroModal má navíc antibakteriální vlastnosti, díky kterým nebude triko cítit potem. Přidáním elastanu (5 %) materiál získává pružnost, takže triko Gobi dokonale přilne k tělu. Nemačká se, nesráží a vždy drží tvar – vlastnosti, které u bavlněného trika nenajdete. Funkční integrované díly v podpaží proti propocení neztrácejí účinnost ani opakovaným praním a vždy zůstávají na svém místě. Triko Gobi vám tak bude spolehlivě sloužit po mnoho let.

Speciální nepropustné vložky v podpaží

Podtriko Gobi je vybaveno integrovanými vysoce funkčními podpažními díly, při jejichž výrobě využíváme inovativní Sweat Guard Technology. Díky ní materiál dýchá, ale nepropustí vlhkost. Nepropustné díly jsou vytvořeny ze tří vrstev bezešvou technologií, aby pot nemohl proniknout žádným švem. Gobi vám dodá jistotu po celý den.

Bez žlutých skvrn

Díky nepropustným dílům chráníte své košile i od žlutých skvrn způsobených nadměrným pocením. Trika Gobi ochrání vaše oblečení před trvalými a neodstrnitelnými  známkami potu, a tím prodlužují životnost oblíbených kousků vašeho šatníku.

Výstřih do V u pánů a do U u dam

Ostatní nemusí vědět, že na sobě máte podtriko. Gobi jsme proto navrhli s hlubokým výstřihem do V u pánského a do U u dámského trika Gobi. Výstřih zaručuje jeho „neviditelnost“ i při nošení rozhalenky nebo třeba svetru s hlubším výstřihem. Pro dokonalé splynutí s tělem nově vyrábíme i neviditelné tričko Gobi v tělové barvě.

Slimfit střih

  • Vždy dokonale padne
  • Nikde neodstává
  • Vytváří dojem druhé kůže
  • Kratší rukávy zůstanou vždy schované