Neviditelné tričko pod
košili proti pocení

Neviditelné podtriko, které nepropotíte

Pod košilí neviditelné

Nepropustí pot

Blokuje zápach

Ochrání vaši košili

Dokonale splyne

Nový model v tělové barvě, která dokonale splyne s vaší pokožkou a vytvoří tak dojem druhé kůže. Ideální volba pod bílou košili! Díky ultrajemnému materiálu MicroModal je neviditelné tričko Gobi nejenom extrémně pohodlné a jemné na dotek, v tělovém barevném provedení to navíc bude vypadat, jako byste na sobě vůbec žádné triko neměli. Jen vy budete vědět, že triko Gobi vás chrání po celý den.

Naprosto neviditelné

Věděli jste, že bílé tričko pod bílou košili nepatří? Je pod ní vidět a to jí nesluší. Nejvíc je bílé tričko pod bílou košilí viditelné u krku a v oblasti rukávů. Čím je košile jemnější, tím víc pod ní bílé tričko křičí. Proto jsme na přání zákazníků uvedli letos nový model v tělové barvě. S neviditelným tělovým tričkem Gobi máte jistotu, že nikdo nepozná, co máte pod košilí.

Vhodné pod každé oblečení

Neviditelné tričko Gobi je univerzální. Pod bílou košili je tou nejlepší volbou, ale stejně perfektní bude pod jakoukoli jinou košilí nebo třeba tričkem s límečkem. Tělová barva vám vždy dává jistotu, že jste zvolili správně, a nijak vás neomezuje ve výběru vašeho oblečení. Neviditelné tělové tričko
Gobi je řešení pro každou situaci.