JAK SE LIŠÍ TRIKO GOBI OD OSTATNÍCH TRIČEK POD KOŠILI?

Triko pod košili značky Gobi je jediné na českém trhu, které vás spolehlivě ochrání před propocením v podpaží. Triko Gobi má ale i další přednosti. Jeho materiál je absolutně pohodlný a jemný na dotek. Střih je slimfit, takže vám dokonale padne na tělo. Prodloužený design zaručí, že triko zůstane vždy zastrčené a to i při nadměrném pohybu. Výstřih do V vám dává možnost nosit rozhalenku a triko přitom nebude vidět. Na designu trika Gobi jsme si dali opravdu záležet a věříme, že jsme vytvořili produkt, který se stane nedílnou součástí vašeho šatníku.

OPRAVDU TRIKO GOBI NEPROPOTÍM?

Nepropotíte, za to ručíme. Podtriko Gobi je vybaveno integrovanými vysoce funkčními podpažními díly z nepropustného materiálu, který „dýchá“, ale nepropustí vlhkost. Nepropustné díly jsou vytvořeny ze tří vrstev bezešvou technologií, díky níž pot nemůže proniknout žádným švem a tak vaše košile zůstane potem zcela nedotčena.

Z JAKÉHO MATERIÁLU JE TRIKO VYROBENO?

Základ trika Gobi tvoří ultrajemný MicroModal (95 %), nový přírodní materiál vyrobený z celulózy buku. Kombinuje nejlepší vlastnosti bavlny s jemností hedvábí, je na dotek velmi příjemný, prodyšný a dokonale odvádějící vlhkost. Přidáním elastanu (5 %) materiál získává pružnost, takže triko Gobi dokonale přiléhá na tělo. Nemačká se, nesráží a vždy drží tvar – vlastnosti, které u bavlněného trika nenajdete.

MicroModal má navíc antibakteriální vlastnosti, díky kterým nebude triko cítit potem.

MOHU GOBI NOSIT I POD TRIKO?

ANO, triko Gobi je možné nosit například i pod trika s límečkem. Díky krátkému rukávu a výstřihu do V zůstane Gobi vždy dobře schované.

JAK ČASTO BYCH MĚL TRIKO GOBI PRÁT?

To samozřejmě záleží na osobním komfortu a míře, s jakou se potíte. Triko Gobi ale nemusíte šetřit a můžete je prát tak často, jak je potřeba. Časté praní jeho funkčnost nesníží.

NEPŘESTANE TRIKO PO ČASE FUNGOVAT?

Triko Gobi je navrženo tak, aby vám sloužilo dlouhou dobu. Funkční integrované díly v podpaží proti propocení neztrácejí účinnost ani opakovaným praním a vždy zůstávají na svém místě.

NEVÍM JAKOU VELIKOST SI VYBRAT

Rozměry trika jsou k nalezení ZDE Pokud se rozhodujete mezi dvěma velikostmi, doporučujeme si vybrat tu menší. Díky pružnému materiálu vám krásně padne.

JAK SI MOHU TRIKO GOBI OBJEDNAT?

V tuto chvíli je možné triko Gobi zakoupit na našem eshopu ZDE

NESEDÍ MI VELIKOST, MOHU TRIKO VYMĚNIT?

Samozřejmě. Nenošené, neprané triko vám rádi vyměníme za požadovanou velikost. Zboží zabalte zpět do nepoškozeného obalu a odešlete na adresu: Štědrý nákup s.r.o. Karlovo nám. 317/5, 120 00 Praha 2-Nové Město. Spolu se zásilkou nám také nezapomeňte poslat fakturu, kterou jste od nás obdrželi a velikost, kterou budete chtít nově zaslat. Zásilka s novým trikem vám bude zaslána s dobírkou 89 Kč za dopravu.

MOHU TRIKO GOBI VRÁTIT?

Nenošené, neprané zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Zboží zabalte zpět do nepoškozeného obalu a odešlete na adresu: Štědrý nákup s.r.o. Karlovo nám. 317/5, 120 00 Praha 2-Nové Město. Spolu se zásilkou nám také nezapomeňte poslat fakturu, kterou jste od nás obdrželi a číslo bankovního účtu, na který budete požadovat vrácení peněz.

JAK MOHU ZA TRIKO ZAPLATIT?

Objednávku je možné zaplatit bankovním převodem, platební kartou nebo na dobírku.

KDY MI TRIKO GOBI DORAZÍ?

Pokud provedete objednávku na našem eshopu do 14:00, budeme ji expedovat tentýž den. Objednávka pak obvykle dorazí následující pracovní den.

JAKOU PŘEPRAVU VYUŽÍVÁTE?

V tuto chvíli zasíláme výhradně přes Českou poštu.

JAK MÁM TRIKO GOBI PRÁT?

Triko v pračce perte vždy naruby, na šetrný chod a max. 40° .

MOHU DÁT GOBI DO SUŠIČKY?

ANO, sušte na šetrný chod.

JAK ČASTO MOHU GOBI PRÁT?

Triko Gobi perte tak často, jak je potřeba. Záleží pouze na míře užívání a vašem komfortu. Funkčnost trika se opakovaným praním nijak nesnižuje.

MOHU GOBI ŽEHLIT?

NE, triko pod košili Gobi nedoporučujeme žehlit.

MOHU GOBI BĚLIT?

NE, nedoporučujeme triko Gobi bělit.

PODTRIKO, KTERÉ BLOKUJE POT S ÚČINNOSTÍ 100%!

Copyright © 2019, Mojegobi I Podtriko navržené v České republice