fbpx

Ze zákulisí Gobi

Dnes bychom vás rádi vzali nahlédnout do zákulisí naší značky. Protože zájem o trika GOBI neustále narůstá, chceme postupně zapracovat nejen na rozšíření sortimentu, ale i na zdokonalení webových stránek, jejichž součástí jsou samozřejmě fotografie produktů. Právě fotografie jsou pro nás v tuto chvíli číslo jedna. 

Našim aktuálním cílem je rozšířit značku GOBI na evropský trh. Z našeho pohledu jsou tedy fotky, které jsou kvalitnější, nezbytnou součástí. Zajistili jsme na úterý, 22.3. 2019 tým profesionálů, jehož součástí byl fotograf, fashion stylistka, make-up artistka a modelové. Focení probíhalo v Praze a díky tomuto skvělému týmu nechyběla velmi příjemná a přátelská atmosféra. Nejdříve jsme se zaměřili na fotky samotného produktu. U mužů jsme fotili trika v bílé, tělové i černé barvě. U žen prozatím pouze v bílé, ale i zde plánujeme výše zmíněné rozšíření sortimentu, o k terém vás budeme včas informovat. V druhé části focení jsme se vrhli na tzv. design fotky (jak to mám nazvat?). Během focení modelové vystřídali mnoho outfitů a póz. Na nás teď je, vybrat ty nejlepší fotky a umístit je na web. 

Věříme, že tyto fotky vám blíže a lépe přiblíží náš produkt a těšíme se na Vaše reakce. Rádi bychom ještě jednou poděkovali skvélému týmu, který se na vytváření nových fotografií podílel. Spolupráce s tímto týmem byla naše první, věříme však, že určitě ne poslední.

Gobi dámské triko proti pocení pod košili bílé

Vyberte jazyk