Neviditelné tričko Gobi

Dříve bylo bílé triko považováno za nezbytnost našeho šatníku, a pro mnoho z nás nezbytností stále je. Bílá barva se hodí ke všemu a triko tak lze kombinovat na více způsobů. Někteří nosí bílé triko i pod košili. Určitě už ale mnoho z nás ví, že existuje triko, které je pod košili přímo navržené – podtriko GOBI plnící (nejen) ochrannou funkci, neprotopíte ho. 

Popularitu tělového, „neviditelného“ trička pod košili GOBI nelze přehlédnout. Oproti klasickému bílému triku má totiž tělové podtriko mnoho výhod:

  1. Jeho základním cílem je ochrana proti propocení, (nejen) pod košili je tedy ideálním kouskem oblečení 
  2. Má praktickou, prodlouženou délku 
  3. Je z velmi kvalitního, příjemného materiálu 
  4. Jeho střih je slim fit, takže dokonale sedne 
  5. Výstřih, který je do tvaru „V“ zaručí, že i když preferujete rozhalenku, neviditelné triko zůstane stále neviditelným 
  6. Kratší střih rukávů vám zajistí, že nebude vidět pod jiným trikem 

Narůstající preference tělového podtrika ze strany našich zákazníků si vysvětlujeme tím, že je „multifunkční“. Nejenže dokáže ochránit před propocením, je zároveň i praktickým kouskem oblečení pro každodenní nošení. Jeho tělová barva splyne a vy si můžete bez dlouhého přemýšlení obléknout jakoukoliv košili. Už nemusíte řešit situace, kdy si chcete obléknout vaše oblíbené košile, ale z důvodu obav z propocení jejich nošení neustále odkládáte na neurčito. Nemusíte se kroutit před zrcadlem a sledovat, jestli tričko pod košilí prosvítá, jako tomu u klasického, bavlněného trika, které jste nosili doposud, jistě bylo. Ne, neprosvítá a pod bílou košili je ideální. Přemýšlíte, že na košile vás vlastně moc neužije a oblékáte raději POLO trika, nebo svetry? Výhoda podtrika je, že ho můžete obléknout pod jakýkoliv kousek oblečení. Můžete ho využít i při sportu. Když pak budete předpokládat, že při zdolávání devítijamkového, golfového hřiště se určitě zapotíte, budete zároveň vědět, že vaše oblíbené POLO triko určitě nepropotíte. Jeho střih Vám navíc zaručí, že dokonale sedne. Pokud kromě praktičnosti a funkčnosti preferujete i kvalitní materiály, pak je podtriko GOBI kouskem, který si jistě zamilujete. Přeci jen nedáte dopustit na nesmrtelnou klasiku – černou a bílou barvu? Máme odpověď v podobě černé i bílé varianty podtrika GOBI. Zaskočili jsme vás a nevíte, jakou barevnou variantu zvolit? Pořiďte si všechny tři. Věříme, že nebudete litovat.