Funkce a materiál trička Gobi

Spojili jsme ty nejlepší vlastnosti do jednoho funkčního trička pod košili.

„Tričko Gobi vám dodá jistotu“

Tričko pod košili Gobi je vybaveno integrovanými vysoce funkčními podpažními díly z nepropustného materiálu, které zabraňují průniku potu se 100% účinností.

Díky tomu, že je nepropustný díl vytvořen z jednoho kusu, nemůže pot proniknout žádným švem. Za to, že Gobi v podpaží nepropotíte, ručíme. Speciální materiál trika v kombinaci s nepropustnými díly navíc výrazně přispívá k blokování zápachu. Vaše košile bude svěží a bez viditelných známek potu i na konci dlouhého dne. Triko Gobi chrání vaše oblečení i od trvalých žlutých skvrn způsobených nadměrným pocením.

Pánské Gobi

V roce 2017 jsme navrhli a vyrobili první triko Gobi v bílém provedení. Od té doby jsme triko neustále zdokonovali až do dnešní podoby. Navíc jsme přidali dvě nové barvy. Černou a neviditelnou tělovou.

Nepropustí pot

I při nadměrném pocení budete v suchu.

MicroModal

Materiál 2x jemnější než 100% bavlna.

Slimfit

Vždy skvěle padne, nikde neodstává a drží na svém místě.

Nepropustí zápach

I na konci dne budete svěží

Výstřih do V

Hluboký výstřih do V je ideální i pod rozhalenku.

Prodloužený design

Zůstane vždy zastrčené, ať se děje cokoliv.

Dámské Gobi

V roce 2019 jsme navrhli a vyrobili dámské tričko pod košili Gobi. Má veškeré vlastnosti trika pánského a zatím je k dostání v bílém a tělovém provedení. 

Nepropustí pot

I při nadměrném pocení budete v suchu.

MicroModal

Materiál 2x jemnější než 100% bavlna.

Slimfit

Vždy skvěle padne, nikde neodstává a drží na svém místě.

Nepropustí zápach

I na konci dne budete svěží

Výstřih do U

Hluboký výstřih do U je ideální i pod rozhalenku.

Prodloužený design

Zůstane vždy zastrčené, ať se děje cokoliv.

Materiál: MicroModal s příměsí stříbra

Materiál jemný jako hedvábí s ideálními  vlastnostmi bavlny, prodyšný, elastický a dokonale odvádějící vlhkost. Jeho základem je čistě přírodní MicroModal (95 %) vyrobený z celulózy buku, který má navíc i výborné antibakteriální vlastnosti, díky nimž nebude tričko cítit potem. Elastan (5 %) dodává materiálu pružnost a tričko Gobi tak dokonale přilne k tělu a je pod košilí téměř neviditelné.

Na rozdíl od bavlněných triček se Gobi nemačká, nesráží a drží tvar. Také integrované díly v podpaží, které brání propocení, si udržují svou funkčnost i po opakovaném praní a vždy zůstávají na svém místě. Gobi je jistota vašeho šatníku na mnoho let.

Speciální nepropustné vložky v podpaží

Díky Sweat Guard Technology, inovativní technologii použité při výrobě nepropustných podpažních dílů, tričko Gobi dýchá, ale nepropustí v podpaží vlhkost. Třívrstvá bezešvá technologie dílů zaručuje, že pot nepronikne do vrchní vrstvy oblečení, takže nebude vidět a díky antibakteriálnímu materiálu ani cítit. Na Gobi se můžete spolehnout.

Bez žlutých skvrn

Nepropustné díly v podpaží vašeho trička Gobi zabrání vzniku zažloutlých skvrn z nadměrného pocení, které nejdou odstranit a znehodnotí oblečení. Chraňte oblíbené kousky vašeho šatníku. Gobi jim prodlouží život.

Výstřih do V u pánů a do U u dam

Ostatní nemusí vědět, že na sobě máte tričko pod košili. Gobi jsme proto navrhli s hlubokým výstřihem do V u pánského a do U u dámského trika Gobi. Výstřih zaručuje jeho „neviditelnost“ i při nošení rozhalenky nebo třeba svetru s hlubším výstřihem. Pro dokonalé splynutí s tělem nově vyrábíme i neviditelné tričko Gobi v tělové barvě.

Slimfit střih

Vyberte jazyk